Serwis sprzątający

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu utrzymywania czystości w powierzchniach biurowych, obiektach handlowych, wszelkich placówkach edukacyjnych oraz halach. Nasz serwis sprzątający gwarantuje, że efekt finalny usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających Klientów. Każdorazowo dostosowujemy się do aktualnych potrzeb danego miejsca, przynosząc tym samym najbardziej zadowalające rezultaty.

Jednym z filarów, na jakim budujemy naszą markę, jest wykorzystywanie profesjonalnego sprzętu oraz środków czystości od najlepszych producentów. Użycie takich materiałów to zapewnienie, że porządek zostanie przywrócony w ekspresowym czasie, a żadna z cennych rzeczy, jakie znajdują się w obiekcie, nie zostanie naruszona. Serwis sprzątający oparty o wysokiej jakości detergenty przyjazne środowisku to gwarancja stuprocentowego zadowolenia z efektu finalnego.

Powierzenie nam zadania utrzymania czystości to idealny sposób na zdjęcie z siebie tego obowiązku – pozwala to zaoszczędzić wiele cennego czasu, jaki spożytkować można na własną pracę. Ponadto czystość pomieszczenia, w którym pracujemy, ma niesamowity wpływ na to, jak odnajdujemy się w danym wnętrzu. Uporządkowany obszar świadczy dobrze o całej firmie, jak również o właścicielu. Nasz serwis sprzątający doskonale zdaje sobie sprawę, jak profesjonalnym podejściem musi się wykazać przy współpracy z przedsiębiorstwami oraz placówkami edukacyjnymi.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu ustalenia szczegółów, które pozwolą nam stworzyć dla Państwa specjalnie dedykowaną ofertę.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

usługi dotyczące sprzątania różnego typu obiektów, są to:

  • biura
  • szkoły, przedszkola, inne placówki edukacyjne
  • magazyny, hale,
  • obiekty handlowe i usługowe
Usługi dodatkowe:

Oprócz bieżącego utrzymywania czystości, oferujemy Państwu również:

  • doczyszczanie biur
  • mycie okien
  • sprzątanie po przeprowadzce
  • sprzątanie po remoncie

Oferta serwisu sprzątającego

Zapoznaj się z nasza ofertą i poznaj nasze usługi, zobacz ile zrobić możemy dla Ciebie !

Hurtownia produktów pralniczych

Profesjonalne rozwiązania pralnicze Zdajemy sobie sprawę, jak istotnym elementem utrzymania higieny jest odpowiednie pranie, wybielanie oraz dezynfekcja. Wychodząc naprzeciw wszystkim oczekiwaniom Klientów, nasza hurtownia proponuje wysokiej jakości produkty pralnicze, które znajdą swe zastosowanie w każdym miejscu, gdzie liczy się szybkie, ale jednocześnie dokładne pranie. W naszej ofercie udostępniamy środki zarówno do prania chemicznego, jak i […]

Czytaj więcej

Hurtownia urządzeń dozujących

Higiena na najwyższym poziomie Ciężko jest wyobrazić sobie dobrze wyposażone pomieszczenie użyteczności publicznej bez dozownika do mydła. Jednak te artykuły znajdują swoje zastosowanie nie tylko w centrach handlowych czy restauracjach, ale praktycznie wszędzie tam, gdzie zależy nam na utrzymaniu czystości. To opcja, która jest o wiele bardziej higieniczna niż tradycyjne mydła w kostce – a […]

Czytaj więcej

Maszyny sprzątające Taski

Niezawodna pomoc w utrzymaniu czystości Maszyny Taski stały się już podstawowym wyposażeniem większości dużych obiektów handlowych oraz usługowych. Nie każde przedsiębiorstwo czuje jednak potrzebę posiadania tego typu urządzenia na własność, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że nie jest to tani sprzęt. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, proponujemy wynajem maszyny Taski. To fantastyczne wyjście nie tylko […]

Czytaj więcej

Profesjonalne narzędzia pracy

Korzystamy tylko z markowych i certyfikowanych środków utrzymania czystości!

Profesjonalne utrzymanie czystości wymaga zastosowania specjalistycznych środków czystości. Preparaty te należy starannie dobierać, by nie zagrażały ludziom lub środowisku, oraz aby optymalnie wykorzystać ich właściwości czyszczące. Stosowanie właściwych środków chemicznych, przeznaczonych do profesjonalnego sprzątania i utrzymania czystości, daje gwarancję, iż powierzchnie sprzątane będą należycie czyste, oraz że w pomieszczeniu utrzymywać się będzie długotrwały, przyjemny i świeży zapach.

Wykorzystywane przez nas nowoczesne środki chemiczne spełniają standardy ekologiczne i posiadają wszelkie niezbędne atesty pozwalające na stosowanie ich w obiektach użyteczności publicznej. Dostarczane są do obiektu w ilości i standardzie dostosowanym do jego specyfiki oraz stanu osobowego. Korzystamy m.in. z:

Zapytaj nas o spersonalizowaną ofertę dla Ciebie i Twojej firmy!

Enter your keyword