Sprzątanie hoteli i sal konferencyjnych

Sprzątanie hoteli i sal konferencyjnych

Sprzątanie hoteli i sal konferencyjnych

Oferujemy kompleksowe sprzątanie w hotelach, salach konferencyjnych, salach bankietowych itp. Wyróżnia nas elastyczność, dlatego zakres prac, ich częstotliwość oraz godziny świadczenia usług ustalane są na potrzeby Zleceniodawcy.

Nasi klienci ufają nam wiedząc, że mogą polegać na naszym doświadczeniu, liczyć na najbardziej optymalne rozwiązania oraz pomoc w postaci sugestii do zaproponowanego harmonogramu prac.

Zgłaszamy zawsze naszą gotowość do prac:
  • zaczynamy od wizji lokalnej – pozyskania informacje o wymaganiach,
  • na życzenie Klienta służymy sugestią na temat jakie prace są niezbędne aby usługa została wykonana rzetelnie.
  • wykonujemy komplet prac wedle uzgodnionego z Klienem harmonogramu, realizując go z wysoką pieczołowitością,
  • w zakresie świadczonych usług zapewniamy także wysokiej jakości środki higieniczne, stosujemy preparaty markowe i polecane przez specjalistów z branży.

Oferta cenowa przygotowywana jest dla każdego Klienta indywidualnie, biorąc pod uwagę zakres prac, częstotliwość i czas wykonania usługi. Przygotowujemy ją w oparciu o Państwa potrzeby i wymagania oraz wysokość przeznaczonego na ten cel budżetu. Nad każdym zespołem sprzątającym czuwa Manager, którego zadaniem jest bezpośredni nadzór, kontrola nad pracownikami, dostawa środków czystości oraz artykułów higienicznych jak również kontakt z zarządzającym obiektu. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu spotkania się i omówienia zakresu usług. Po zapoznaniu się ze szczegółami i Państwa oczekiwaniami, przygotujemy jak najkorzystniejszą dla Państwa ofertę cenową.

Zobacz podobne

Enter your keyword