Blog

Sprzątanie hoteli i sal konferencyjnych

Sprzątanie hoteli i sal konferencyjnych

Sprzątanie hoteli i sal konferencyjnychWarszawa i okolice

Oferujemy kompleksowe sprzątanie w hotelach, salach konferencyjnych, salach bankietowych itp. Wyróżnia nas elastyczność, dlatego zakres prac, ich częstotliwość oraz godziny świadczenia usług sprzątania sal konferencyjnych oraz hoteli ustalane są na potrzeby Zleceniodawcy.

Nasi klienci ufają nam, wiedząc, że mogą polegać na naszym doświadczeniu, liczyć na najbardziej optymalne rozwiązania oraz pomoc w postaci sugestii do zaproponowanego harmonogramu prac.

ZGŁASZAMY ZAWSZE NASZĄ GOTOWOŚĆ DO PRAC:

  • zaczynamy od wizji lokalnej – pozyskania informacje o wymaganiach,
  • na życzenie Klienta służymy sugestią na temat jakie prace są niezbędne, aby usługa została wykonana rzetelnie,
  • zajmujemy się kompleksowym utrzymaniem czystości wedle uzgodnionego z Klientem harmonogramu, realizując go z wysoką pieczołowitością,
  • w zakresie świadczonych usług zapewniamy także profesjonalne środki czystości, stosujemy preparaty markowe i polecane przez specjalistów z branży dla firm sprzątających.

Oferta cenowa przygotowywana jest dla każdego Klienta indywidualnie, biorąc pod uwagę zakres prac, częstotliwość i czas wykonania usługi. Przygotowujemy ją w oparciu o Państwa potrzeby i wymagania oraz wysokość przeznaczonego na ten cel budżetu. Nad każdym zespołem naszej firmy sprzątającej czuwa Manager, którego zadaniem jest bezpośredni nadzór, kontrola nad pracownikami, dostawa środków czystości oraz artykułów higienicznych jak również kontakt z zarządzającym obiektu. Klientów z Warszawy i okolic zachęcamy do kontaktu w celu spotkania się i omówienia zakresu usług sprzątania hoteli i sal konferencyjnych. Po zapoznaniu się ze szczegółami i Państwa oczekiwaniami, przygotujemy jak najkorzystniejszą dla Państwa ofertę cenową.

Related Posts

Enter your keyword