Sprzątanie biur oraz lokali usługowych

Sprzątanie biur oraz lokali usługowych

Sprzątanie biur oraz lokali usługowych

Wizerunek biura utrzymanego w idealnej czystości wyzwala pozytywne emocje u partnera biznesowego. Przy dbałości o wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa, staje się on istotnym elementem wpływającym na pozytywne relacje z potencjalnym klientem. Estetyka miejsca pracy pozytywnie wpływa również na wydajność pracowników, pozwala im na poczucie komfortu i odpowiedzialności za swoje stanowisko pracy. Właśnie dlatego uważamy, iż sprzątanie biur należy każdorazowo powierzyć profesjonalistom.

Wierzymy, że regularna współpraca z zaufaną firmą jest w stanie zredukować koszty utrzymywania czystości przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu wykonywanych usług. Dopasowujemy się do Państwa potrzeb, dlatego w swojej ofercie mamy zarówno sprzątanie biur dzienne, jak i wieczorowe. Kolejnym atutem, który wyróżnia nas na tle konkurencji, jest szybkość działania – nasi eksperci udzielają ekspresowych odpowiedzi na zapytania. Nasze usługi związane z utrzymywaniem czystości są ponadto przystępne cenowo.

Naszym priorytetem a jednocześnie największym atutem jest więc najwyższa jakość świadczonych usług. Zapewniamy zaufany i wykwalifikowany personel sprzątający, co daje Państwu gwarancję, że sprzątanie lokali usługowych jest wykonywane rzetelnie.

Do codziennych stałych czynności należą:
  • odkurzanie wykładziny dywanowej
  • zamiatanie i mycie podłóg twardych
  • usuwanie kurzu z biurek, mebli, parapetów, półek, szafek, komputerów, telefonów
  • czyszczenie poręczy metalowych, luster, szyb w drzwiach wejściowych i windach
  • opróżnianie koszy na śmieci i wymiana worków
  • utrzymywanie w czystości i dezynfekcja pomieszczeń kuchennych
  • utrzymywanie w czystości i dezynfekcja punktów sanitarnych
  • bieżące uzupełnianie artykułów higienicznych (mydło, ręczniki papierowe, papier toaletowy)
  • utrzymanie czystości na terenach zewnętrznych (w zależności od wcześniejszych ustaleń)

Oferta cenowa przygotowywana jest dla każdego Klienta indywidualnie, biorąc pod uwagę zakres prac, częstotliwość i czas wykonania usługi. Przygotowujemy ją w oparciu o Państwa potrzeby i wymagania oraz wysokość przeznaczonego na ten cel budżetu. Nad każdym obiektem czuwa Opiekun, którego zadaniem jest bezpośredni nadzór, kontrola nad pracownikami, dostawa środków czystości oraz artykułów higienicznych jak również kontakt z administracją obiektu. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu spotkania się i obejrzenia obiektu / obiektów. Gwarantujemy kompleksowe sprzątanie lokali usługowych oraz biur na najwyższym poziomie.

Zobacz podobne

Enter your keyword